remove

Yaşam Bilimleri

Yaşam Bilimleri sektörü, tüketici sağlığını önemsiyoruz mottosu ile son tüketicinin ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini belirlemek ve bu ihtiyaçlara en doğru ve sağlıklı ürün önerileriyle karşılık vermeyi hedefler.

Bu amaçla Profen bünyesinde yer alan Profen Yaşam Bilimleri, paydaşlarını doğru bir şekilde yönlendirebileceği Pazar analizleri gerçekleştirmeyi ve bu Pazar analizleriyle paralel ürünlerle pazarda yer almaları için formülasyon ve konsept geliştirmeyi amaçlar.

Profen Yaşam Bilimleri, uçtan uca iletişim misyonu ile paydaşlarına verdiği hizmetler son ürün danışmanlığı, formülasyon önerisi, pazarlama stratejisi desteği, yasal mevzuat desteği, ithalat/ihracat operasyon yönetimi ve hızlı lojistik desteğini kapsar.

Profen Yaşam Bilimleri, ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirerek, sunduğu kaliteyi üst seviyeye getirmeyi amaçlar. Bu kapsamda Profen Yaşam Bilimleri, ürün ve hizmetlerin üretilebilir ve ekonomik çerçevede pazara entegre edilmesini, tedarikçi ve müşterileri arasında etkin ve hızlı bir iletişim gerçekleştirilmesini; beklentilere uygun ürünler sunarak toplumun sağlığını ve yararını gözetlemeyi, çevreye duyarlı ürün ve hizmetler sunarak dünya pazarında geniş tedarikçi ağına sahip olmayı ve akılcı çözümler ile müşteri taleplerini anında ve güvenilir bir şekilde karşılama prensiplerini iş modelinin temeli olarak benimsemiştir.

İş Ortağımız Olun

Bizi Linkedin'de Takip Et