remove

Profene Bakış

1995’te kurulan Profen, büyümekte olan AR&GE merkezi ile Haberleşme Teknolojileri, Savunma Teknolojileri, Teleport & Uydu Network Hizmetleri, Medya & Yayıncılık ve Yaşam Bilimleri sektörlerine ürün ve hizmet sunan global bir şirkettir. Merkezi İstanbul’da bulunan Profen; Ankara, Konya ve yurt dışında Bakü ve Twekesbury (İngiltere) ofisleri ile dünya çapında yenilikçi ve yüksek teknoloji çözümler sunmaktadır.

Profen, bünyesinde barındırdığı farklı grup şirketleri Profen İletişim Teknolojileri, Profen Savunma Teknolojileri, Profen Uydu Hizmetleri, Profen UK ve Profen Yaşam Bilimleri ile ticari ürünlerden askeri projelere uzanan geniş bir sektör yelpazesinde uzmanlık ve bilgi sahibidir. Her grup firması yer aldığı sektörlerde firma çalışanlarının başarı ve verimini artırmayı hedefleyerek teknik yenilikler alanında eğitime yatırım yapmayı önemsemektedir. Grup firmalarının deneyimli ve yetkin personeli, güvenlik, kültürel farklılık ve çevresel faktörlerin belirleyici olduğu ortamlarda üstün iletişim ve proje yönetimi becerileri sergileyerek her ölçek ve bütçede proje teslim edebilmektedir.

Profen, Telekomünikasyon Altyapıları, Uydu Yer Kesimi Sistemleri, Veri Merkezi tasarım ve kurulumu, Savunma Teknolojileri ve Yaşam Bilimleri olmak üzere farklı teknoloji ve disiplinleri bir araya getiren çözümler üreterek faaliyetlerine devam etmektedir.

Tecrübeli saha personeli ile müşteri hizmetlerindeki deneyimli teknisyen ve mühendisler tarafından telefon veya e-posta aracılığıyla 7/24 önleyici ve düzeltici bakım desteği sağlamaktadır. Nöbetçi personeli ile teknik destek gerektiren herhangi bir sorun oluştuğunda en kısa sürede müdahale edebilmektedir.

Bünyesindeki AR-GE merkezi ve teknik laboratuvarlar ile ürün ve sistemlerin gereksinimlerine uygun test edilerek üretilmesini sağlayan Profen, AR-GE Merkezi ile ürün geliştirmeden satış sonrası bakım ve onarım hizmetlerine uzanan kapsamlı hizmet yelpazesi ile itibarını güçlendirmekte ve satış sonrası bakım ve onarım hizmetleri ile müşteri ihtiyaçlarını tek noktadan karşılayabilmektedir.

 

İş Ortağımız Olun

Bizi Linkedin'de Takip Et