remove

Hikayemiz & Hedeflerimiz

Fark ettik ki!

Sürdürülebilir ticari başarı ve sağlıklı büyüme, ekiplerle iş gören tüm organizasyonlarda olduğu gibi teknoloji firmalarında da teknik yetkinliklerin yanı sıra yüksek performanslı insan yönetimi ile mümkün olmaktadır. Bu iki alanda ilerlemek ve hızlı büyümeyi sürdürebilir kılmak adına PROFEN AKADEMİ’yi ekiplerimizin gelişimi için kurduk.

Kısa bir süre sonra birlikte çalıştığımız dostlarımız, organize ettiğimiz seminerlere, yaptığımız eğitimlere katılmaya başlayıp “bir sonraki eğitim ne zaman?” sorusunu sormaya başlayınca, böyle bir kurguyu sadece kendimiz için yapmadığımızı fark ettik.

Hedeflerimiz

Platon’un Akademia’sından beri yani M.Ö. IV. yüzyıldan beri “Akademi” yüksek düzeyde düşünmenin ve yaratıcı eylemin simgesi olmuştur. Gerçek eylem, düşüncenin gerektirdiği eylemdir. Aynı zamanda gerçek eylem, araştırmaya dayalı düşüncedir. Şirket akademileri ise bir bilgi sermayesi ve marka stratejisidir. Aynı zamanda şirket akademileri liderliği, yaratıcı düşünceyi ve problem çözmeyi teşvik edecek şirket kültürünü de şekillendirmeyi hedeflemektedir. Profen, insana yaptığı yatırımın en önemli yatırım olduğu bilinciyle çalışanlarına, paydaşlarına ve topluma fırsatlar sunmaya çalışan bir firmadır. Profen, kurumsal markasını taşıyan her bir çalışanına ve gelişime açık kişilerin kendi potansiyellerini ortaya çıkaracak gelişim fırsatları sunarak şirket performanslarını daha yukarı taşımayı hedeflemektedir.

İş Ortağımız Olun

Bizi Linkedin'de Takip Et