remove

CEO’nun Mesajı

Sevgili Paydaşlarım ve Değerli Çalışma Arkadaşlarım,

1995 yılında yeni mezun genç mühendisler olarak bir hayal ile yola çıktık. Arzumuz, Türkiye’de el değmemiş bir alan olan uydu haberleşme ve iletişim sektöründe profesyonel mühendislik anlayışını yerleştirmekti. Profen işte böyle bir hayalden doğdu. ‘Professional Engineering’ anlamı taşıyan Profen böyle kuruldu.

Tek bir odada sıfır sermaye ile ancak büyük ideallerle kurduğumuz şirketimizin bugün 25. yılını kutlarken, gururla söyleyebilirim ki, Profen sadece uydu haberleşme ve iletişim alanında değil, savunma teknolojileri, mühendislik çözümleri ve Ar-Ge merkezi ile birçok farklı alanda önemli bir oyuncu, aranan, danışılan global bir marka haline geldi.

Geçen 25 yıla dönüp baktığımızda gurur duyduğumuz benzersiz projelere imza attık. Ar-Ge yapmanın zorluklarını, yepyeni ürünler tasarlamanın telaşını hep birlikte yaşadık, halen de yaşamaya devam ediyoruz.

Biz öğrenmekten beslenen, kendini geliştirme arzusunu asla kaybetmeyen kocaman bir aileyiz.

İçinde yaşadığımız ekosistemin ihtiyaçlarına cevap verebilmek, geleceği bugünden tasarlamak adına var gücümüzle çalışıyoruz.

Girişimci bir ruh ile Profen markasını fark yaratabileceği her alana taşımaktaki heyecanımızı hiç kaybetmedik. Bugün yeni iş birliği fırsatlarını değerlendiriyor, yeni teknolojilere yatırım yaparak ülkemize katma değer sağlamaya, bizden sonraki nesillere de girişimcilik konusunda örnek olmaya ve cesaret vermeye çalışıyoruz. Üniversiteler ve Kuluçka Merkezleri ile yakın ilişkiler kurarak sahip olduğumuz tecrübe ve deneyimi gençlere aktarmaktan mutluluk duyuyoruz.

İnanıyoruz ki birlikte çok önemli işler başaracağız. Tıpkı 25 yıl önce bizim Profen’i kurarken alanında en başarılı, global büyük bir şirket olma hayalimizin peşinden gitmemiz gibi, hepsi bir hayalle başlayacak…

Sevgi ve Saygılarımla,

Önder Havuzlu
CEO – Profen Group

İş Ortağımız Olun

Bizi Linkedin'de Takip Et