remove

Savunma Teknolojileri

Profen, dünya genelindeki silahlı kuvvetler ve kamu düzenini koruma görevini yürüten devlet kurumlarına istihbarat, gözetleme, keşif ve ihtiyaca özel iletişim çözümleri sunmaktadır.

Önde gelen milli savunma şirketlerinin tercih edilen çözüm ortağı olan Profen; sinyal izleme, stratejik ve taktik iletişim sistemleri, muhabere izleme ve dinleme sistemlerinin kurulumu, entegrasyonu ve devreye alınması faaliyetlerini yürütmektedir. Ayrıca, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun yıllık bakım çözümleri sağlamakta; alanında uzman proje yönetim ekibi ve deneyimli mühendisleri ile zorlu projeler için eksiksiz hizmetler sunmaktadır.

Profen, bünyesindeki proje tasarım ofisleri ile müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına tekil ve özel çözümler sunma konusunda sektöründe öncü konumdadır.

Kamu kurumları ile süregelen projelerinin güvenlik ihtiyaçlarına yönelik Tesis Güvenlik Belgesine sahip olan Ankara ofisi, kişisel güvenlik belgesine sahip personeli ile birlikte, ulusal ve NATO standartlarındaki tüm güvenlik izinlerini almış durumdadır. Bu sayede, ulusal düzeyde ve NATO’dan gizlilik izni gerektiren kamu, savunma ve güvenlik projelerinde yer alabilmektedir.

Çözümler

  • Stratejik ve Taktiksel İletişim ve İzleme Çözümleri
  • Sinyal İzleme Sistemleri
  • Gözetleme ve Keşif Çözümleri ve Siber Güvenlik
İş Ortağımız Olun

Bizi Linkedin'de Takip Et