remove

Telekomünikasyon

Günümüz dünyasında kurumlar; yeni ve hızla gelişen teknolojinin olanaklarını kullanarak stratejilerini, operasyonlarını ve iş modellerini gözden geçirmiş, bu süreçlerde dijitalleşmenin faydalarını değerlendirmiş durumdadırlar.

Hızlı, güvenilir haberleşme ve veri hizmetlerine sahip olmak her geçen gün daha da büyük bir önem teşkil etmektedir. Devam eden işlerin operasyonları, hassas içerikli mesajların güvenli iletimi için sağlam ve gelişmiş bir veri altyapısının gerekliliği anlaşılmıştır.

Dijital değişimin kaçınılmaz hale geldiği telekomünikasyon sektörünün hızla değişen ihtiyaçlarını kalite ve hassasiyet içinde uzman ekibiyle en üst düzeyde karşılayan Profen, sektöründe lider bir şirket olmayı sürdürmeyi ve sektörde karşılaşılan sorunları çözmek için uzun vadeli stratejiler geliştirmeye devam etmeyi hedeflemektedir.

Profen, uydu haberleşme yer istasyonları ve alt sistemleri, zayıf akım ve diğer altyapı projeleri, ses/görüntü ve veri alanlarındaki uzmanlığını kullanarak müşterilerinin haberleşme kalitesini ve güvenliğini artırmak yönünde önemli bir rol oynamakta, ileri ve yeni nesil teknolojiler üzerindeki tecrübesiyle birlikte veri merkezleri ve altyapıları da dahil olmak üzere anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

Bünyesinde bulunan yetkin ve nitelikli insan kaynağının sağladığı operasyonel esneklik ve mühendislik kabiliyetleri ile birlikte Haberleşme Teknolojileri, Teleport & Uydu Network Hizmetleri ve Medya & Yayıncılık alanlarında tüm ürün ve sistemler için tercih edilen bir çözüm sağlayıcı ve entegratör haline gelmiş olan Profen, portföyünde bulunan 80’den fazla ürün grubuyla birlikte tüm haberleşme altyapıları için hem ana hem de alt sistem bileşenlerine yönelik çözümlerini sunmaktadır.

Hizmetler:

  • Haberleşme Teknolojileri
  • Teleport & Uydu Network Hizmetleri
  • Medya & Yayıncılık
İş Ortağımız Olun

Bizi Linkedin'de Takip Et